top of page
850_3754BWlanding page.jpg
tooth.png

מרפאת השיניים של ד"ר דודו יגודייב

רח' סוקולוב 57, חולון

השתלת שיניים בגישה אישית

  • שיקום פה מלא בשיטת All-on-6

  • פתרונות למטופלים מחוסרי עצם

  • שתלים צרים וקצרים

  • שיקום על שתלים בחומרים חדשניים

  • מעבדה דיגיטלית צמודה

  • פתרונות טכנולוגיים מיוחדים לחולים במחלות כרוניות ולסובלים מסוכרת ואוסטאופורוזיס

  • מדיניות תשלומים נוחה

התקשרו עכשיו

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות, אנא השאירו פרטים

תודה על פנייתך! נחזור אליך בהקדם

הניסיון שלי מאפשר לי להתאים את הפתרון הרפואי הנכון לכל מקרה, גם למקרים שנחשבים "קשים" או "מורכבים" בשל מצב עצם ירוד או בריאות לקויה

ד"ר דודו יגודייב עוסק ברפואת שיניים ובהשתלות דנטליות משנת 2008, והוא דור שלישי לעוסקים ברפואת שיניים במשפחתו. לאחר סיום לימודיו באונ' קאונאס בליטא, חזר לישראל ופתח את מרפאתו, בה הוא מתמקצע בהשתלות דנטליות ושיקום על-גבי שתלים. ד"ר יגודייב חבר בעמותה הישראלית להשתלות דנטליות ובעל תואר Fellow של ארגון ICOI - ארגון המשתילים הבינלאומי הגדול בעולם.

שמו של ד"ר יגודייב יצא למרחוק כרופא הקשוב לצרכי המטופלים ויודע להתאים את הטיפול הטוב והמתאים ביותר עבורם, מבחינה תפקודית, אסתטית וכלכלית. שאלנו את ד"ר יגודייב מספר שאלות נפוצות ששואלים מטופלים רבים המבקשים לבצע השתלת שיניים.

מהי השתלת שיניים?

בהשתלת שיניים, מותקן בלסת התקן דמוי בורג, המשמש לעיגון שיניים מלאכותיות (תותבות) מסוגים שונים, כתרים או גשרים. מטרת ההשתלה היא להשלים שיניים חסרות, כאשר השתל עצמו מחליף את שורש השן, והכותרות מוחלפות בחומרים אסתטיים כמו חרסינה או זירקוניה. 

התקנת שתלים דנטליים מתבצעת בהליך כירורגי פשוט. לאחר זמן החלמה שיכול לנוע בין 3-6 חודשים, הרופא יחבר אל השתלים את מבני-העל המדמים את השיניים - שיקום על-גבי שתלים, המספק את התפקוד והאסתטיקה הסופיים.

בזכות שתלים דנטלים, ניתן להשלים שיניים חסרות בלי להזדקק לתותבות נשלפות.

האם אפשר לבצע השתלת שיניים ביום אחד?

הטכנולוגיות הקיימות היום בהחלט מאפשרות לבצע השתלת שיניים ביום אחד - כלומר, המטופל נכנס למרפאה עם שיניים פגומות המיועדות לעקירה, או בלי שיניים בכלל, ויוצא כעבור מספר שעות עם שתלים שעליהם מותקן שיקום מעבר (שיקום זמני). אפשר גם לבצע את הטיפול הזה, שיכול לארוך כמה שעות, תחת טשטוש (סדציה) או אפילו הרדמה כללית, כך שהולכים לישון ומתעוררים עם שיניים חדשות! 

כמובן, צריך לזכור שהשתלת שיניים ביום אחד אינה מתאימה לכולם. לעתים, מחסור בעצם טובה להשתלה או הצורך בטיפולים נוספים, כמו הרמת סינוס, ימנעו מאיתנו את האפשרות להשתיל ולשקם באותו היום - אך חשוב להגיע לבדיקה מלאה על-מנת שאוכל לבדוק אתכם ולפרט את כל האופציות העומדות בפנינו. 

מהו מחיר השתלת השיניים?

מחיר השתלת שיניים מושפע משלל פרמטרים שונים - סוג השתל ומספר השתלים, סוג השיקום שיועמס על השתלים, וכמובן היבטים נוספים כגון יצרן השתל, מיומנותו וניסיונו של רופא השיניים המשתיל, ואפילו מיקום המרפאה. ניתן לומר באופן כללי שמחיר השתלת שיניים בחולון יהיה, ככל הנראה, נמוך יותר מאשר מחירה של השתלה זהה בלוס-אנג'לס - פשוט מפני שמחירי הטיפולים בישראל שונים. 

אז איך אני אדע כמה תעלה ההשתלה שלי?

אין "מחשבון קסם" שיודע לחשב את מחיר ההשתלה שלך לפני שנבדוק אותך, מה גם שלכל מצב רפואי ישנם מספר טיפולים אפשריים. לאחר שנבצע בדיקה, נוכל להחליט יחד מהי אפשרות הטיפול הטובה ביותר עבורך - גם מבחינה בריאותית וגם מבחינה כלכלית. 

מהן האפשרויות להשתלת שיניים לחולי סכרת?

אצל חולי סכרת ומחלות כרוניות אחרות, חייבים לקחת בחשבון את המצב הרפואי לפני ביצוע ההשתלה. רופאים רבים גם לא יסכימו לבצע השתלת שיניים לחולי סכרת בשל סכנת דחיית השתל הגדולה יותר. 

יחד עם זאת, במרפאתי אני משתמש בטכנולוגיה חדשנית - כיפות הריפוי של Magdent. בזכות כיפות אלה, משתפרת מאוד צמיחת העצם סביב שתלים, גם אצל חולי סכרת! לכן, אם את/ה סובל/ת מסכרת - אשמח שניפגש, ואוכל לבדוק אותך ולהסביר על אפשרויות ושלבי הטיפול. 

ליצירת קשר, אנא התקשרו:

או מלאו את הטופס:

תודה על פנייתך! נחזור אליך בהקדם

bottom of page