top of page
CLINIC LIGHT PAINT.jpg

דבר אחד שמבדיל בין מרפאת שיניים טובה למרפאת שיניים מצוינת זו המוכנות לאמץ טכנולוגיות העדכניות ביותר.

למה ? בגלל שהטכנולוגיה עוזרת לנו לתת את הטיפול הטוב ביותר למטופלים שלנו

לדוגמה הצילום הפנורמי שמציע מספר יתרונות מובהקים בזיהוי ואיתור מחלות של הפה והלסת.

הצילום הפנורמי נחוץ כדי לשמור על הפה והשיניים אבל המציאות מלמדת שגם גילוי מוקדם של נגעים שעלולים להיות ממאירים הציל חיים של מטופלים. מה שאומר שזהו צילום חובה כדי להשלים בדיקה מקיפה.

ד"ר דודו יגודייב

טכנולוגיה מתקדמת בשימוש המרפאה

panoramic.jpg

למה צריך צילום פנורמי ?

כדי לטפל טוב יותר- בצילום אפשר לראות את הלסתות, צוואר, וחלק מהראש מה שמאפשר זיהוי של ציסטות, גידולים, שינויים וגם סרטן.

כדי לגלות מוקדם יותר-הצילום מציג טווח רחב מימין לשמאל ומראה את כל המבנים האנטומים של הלסת והשיניים. ורופא השיניים יכול להבדיל בין תמונה נורמלית לתמונה שונה מהרגיל ומשם להתחיל לחקור ולהגיע לטיפול מהיר של בעיות שנמצאות בתחילת דרכן.

כדי להאריך חיים-לצערי, סרטן באיזור הפה והלסת יכול להיות קטלני מאוד, לרוב בגלל שלא מגלים בזמן. עם צילום פנורמי ובדיקה תקופתית אפשר להגדיל את הסיכוי לגילוי מוקדם של סרטן בשלב שהכי קל לטפל

כדי להבחין בשינויים-צילום פנורמי כל 3-5 שנים יכול להציג בצורה ברורה שינויים שקורים במערכת הלסתות וכך מאפשר לטפל בבעיות בשלב מוקדם. למשל: תזוזת שיניים שיכולה להעיד על חוסר בשן/שיניים או מחלת חניכיים שמצריכים התערבות רפואית.

 

 

סריקת שיניים בתלת מימד לצורך הכנת כתרים

סריקה דיגיטלית מפשטת את תהליך המדידות ושיקום השיניים ומצמצמת את זמן הטיפול, ברגע שנסיים את הסריקה, המידע נשלח ומגיע תוך שניות למעבדה הדיגיטלית דרך האינטרנט. הסריקה מבוצעת על ידי כלי חדשני דמוי שרביט הנקרא סורק דיגיטלי תוך-אורלי. הסורק יוצר מודל(תלת מימדי) D3 של השיניים וחלל הפה באמצעות אור. בזמן הסריקה אפשר לצפות במודל התלת-ממד של השיניים שלך שנוצר על המסך עם כל מעבר של השרביט עד להשלמת מודל תלת-ממד מדויק ביותר.(אפשר לצפות בסרטון)

השתלת שיניים בשיטת מגדנט

 Magdent-MED  הינה כיפת ריפוי חדשנית ומתוחכמת אשר מותקנת על השתל הדנטלי במהלך טיפול ההשתלה. הכיפה מכילה סוללה, וחלקי אלקטרוניקה זעירים המייצרים שדה אלקטרו-מגנטי שעובר דרך השתל לעצם.   השדה האלקטרומגנטי משפיע על העצם סביב השתל ומאיץ את צמיחתה עד פי 3 מהמצב הקיים כיום.  קרא עוד...

 

השתלת שיניים בשיטת דנסה (DENSAH) של חברת

כדי להכין מקום לשתל, רופא השיניים מפנה מקום בעצם בעזרת קדח (תחת הרדמה כמובן). תהליך פינוי העצם מקטין את כמות העצם באופן טבעי.ואת זה שתלים לא אוהבים. בשיטת דנסה משתמשים בכלים מתוחכמים ועם זאת פשוטים לתפעול שבהם מנצלים את הרוב הגדול של עצם המטופל בכדי להזיז אותה(במקום לפנות) כדי ליצור לשתל סביבה בריאה ונעימה עם כמה שיותר עצם. שזה הדבר החשוב ביותר להשתלה מוצלחת. שתל עם כמות עצם גבוהה סביבו ישרוד זמן רב יותר. יהיה פחות רגיש ללחצים, החניכיים סביב השתל יהיו בריאים יותר. ובכך יאריכו את חיי השתל והשיקום. במרפאתנו נעשה שימוש יומיומי בטכנולוגיה מאז שהגיע ארצה מארה"ב.

בכדי להשתמש בטכנולוגיה יש לעבור הכשרה על ידי הנציגות בישראל. וכמובן להמשיך ללמוד ולהתעדכן בקורס המשך ומתקדמים שבהם לקחתי חלק.

 

ניתוחים עם מכשיר פייזו PIEZOSURGERY או ULTRASURGERY

לכבוד השתלות שיניים או עקירת שיניים לפעמים יהיה צורך בהליך מקובל של חיתוך העצם(תחת הרדמה מקומית כמובן). הדבר מתבצע עם כלי שמסתובב מהר מאוד (בדומה למקדח של רופא שיניים) בלחץ על העצם וכך מייצרת את החתך וגם נוצר חום רב שמזיק לעצם ומשאיר כאב ימים רבים לאחר ביצוע הפעולה. אצלינו במרפאה קיים מכשיר ULTRASURGERY אולטרסורג'רי שיכול לחתוך את העצם ללא קדיחה. המכשיר עובד בצורה של רטט מהיר מאוד וחודר את העצם בקלות ללא חימום. מה שמסתכם בסופו של דבר בפחות נפיחות ושטפי דם. כמובן שהכאב קטן בהרבה וגם הריפוי מהיר וטוב יותר.

 

טכנאי שיניים צמוד

במרפאה שלנו טכנאי שיניים שנוכח בשעות פעילות המרפאה.

במה זה עוזר לנו ולמטופלים ?

קורה לפעמים שמטופל שובר את התותבת בגלל שנפלה מהיד או לפעמים שן יוצאת(קורה הרבה). אז לטכנאי יש את הכלים, החומרים והידע לתקן את השבר במהירות ובאותו היום. במקום השיטה שנהוגה ברוב מרפאות השיניים שבה הרופא שולח את התותבת השבורה למעבדה ובמקרה הטוב נקבל את התיקון לאחר 2-3 ימי עסקים כשבזמן הזה למטופל אין חלופה ויאלץ להיות בלי השיניים. דבר שגורם לחוסר נעימות בעיקר וכמובן חוסר יכולת לאכול.

x-ray.jpg
Med cap.png
Magdent-New-Logo-final.png
piezo-woodpecker-1_edited.jpg
versah.png
finger vector.png
776.jpg
bottom of page